Aquabot ACLEAN2

Modelová řada AQAUBOT - pro bazény do 100m2

Aquabot ACLEAN2

 

Automatický vysavač dna a stěn bazénu Aquabot ACLEAN2 je určen pro bazény všech tvarů o velikosti do 80 m2. 
ACLEAN2 automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. 
Vysoce výkonný jemný filtr s filtrační schopností od 20 mikronů přefiltruje 17 m3/hod. vody a zachytí i velmi jemné nečistoty, zárodky řas a mikroorganismů. 
Čistící kartáče setřou a vyčistí dno bazénu i mastnotu a nečistoty usazené na stěnách bazénu, což se projeví na vysoké kvalitě vody a nižší spotřebou chemikálií, zvláště chlóru. 
Díky PVA (polyvinylalkohol) kartáčům umožňuje vyčistit jakýkoliv povrch bazénu, tj. plastové, foliové, sklolaminátové, keramické bazény a další. 
ACLEAN má zabudovaný mikroprocesor s inteligentním algoritmem, což po krátkém prověření bazénu umožní zvolit takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu. 
Čistí nejen dno, ale také stěny až po úroveň hladiny. Robot je absolutně nenáročný na obsluhu a údržbu. Samozřejmostí je velmi jednoduché ovládání - po vložení do bazénu a následném zapnutí se o robota nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. 
Součástí dodávky je i vozík pro snadnou manipulaci a uložení kabelu. 
Hnací motor i motor čerpadla jsou kompaktní motory 24V bez kartáčků, tj. není nutná žádná výměna kartáčků, což se projeví delší dobou upotřebitelnosti. primární napětí 230V / 50Hz sekundární napětí 24V délka plovoucího kabelu 18 m doporučeno pro bazény do 80 m2 všech tvarů a povrchů doba čistícího cyklu cca 1,5 hodiny (dalších 30min možno nastavit) opakovaně použitelný filtr s propustností od 20 mikronů přefiltrovaný objem vody 17 m3/hod. maximální pracovní teplota 35 °C minimální pracovní teplota 10 °C skladovací teploty 5 °C – 45 °C mimo přímé sluneční záření dodáváno s vozíkem pro snadnou manipulaci a uložení kabelu rozměry balení 51 x 51 x 54 cm, hmotnost balení 21 kg.

Jde o modelovou řadu mezi Classicem a Bravem. 
Odlišnosti a přednosti této modelové řady jsou : 
Extra jemný filtr – 20 microny 
Výkonnější a technicky propracovanější technologie umožňuje zkrácení čistící doby na polovinu 
Lépe vyřešen ruční zámek madla 
Zdokonalený korpus pro položení stroje na záda při vytahování filtru 
Kvalitnější vozík


23 959 Kč bez DPH

Zaslat poptávku

Informace na tel.: +420 602 765 640, +420 777 221 804