Zastřešení bazénů

  Praktik                              Symfonie                          Symfonie Plus                  
  Linie                                 Prestige 
 
Praktik - klasický typ zastřešení zajišťuje veškeré výhody spojené s údržbou a ohřevem vody v bazénu. Díky snadnému a rychlému přesunu segmentů za bazén, nenarušuje ráz přírodního koupaliště pod širým nebem a zároveň umožňuje koupání v uzavřeném prostoru. 

Symfonie - tento nízký typ zastřešení se uplatní všude tam, kde je požadavek nenarušit stávající architektonicky vyvážený vzhled zahrady a okolí bazénu, přičemž veškeré výhody zastřešeného bazénu zůstávají zachovány. 
 
Symfonie Plus - nemůžete-li se rozhodnout, zvolte kombinaci vyššího zastřešení Diamant Praktik a nízké Diamant Symfonie.

Linie - nejnižší tvar zastřešení COMFORTLine, s průhlednými skleněnými hranami zajistí, že nic nebude bránit ve výhledu z bazénu do okolí.
 
Prestige - navrhli jsme design zastřešení tak, aby odpovídalo dnešní době a především trendům moderní architektury. Systém opatřený kolejnicí pouze na jedné straně umožňuje přístup do bazénu ze 3 stran zcela bez bariér a to s minimální námahou díky velmi pevné a stabilní konstrukci.

Diskrétní zastřešení PRESTIGEline nenaruší vzhled zahrady a harmonicky splyne s okolím.