Přelivový DIAMANT INOXline

Bazény s přelivovou hranou jsou oblíbené pro svou preciznost a exkluzivní design. Hladina vody sahá až po samotný okraj a odpovídá skutečné hloubce bazénu. Nečistoty jsou ihned odváděny do přelivového žlábku po celém obvodu bazénu a efektivní recirkulace vody zaručuje její čistotu. Přelivový bazén je jasnou volbou pro všechny interiérové realizace.


Standard s výztuhami: Zapuštěný bazén vhodný pro obetonování nebo obsypání štěrkem. Bazén je položen na základovou desku, pomocí stavěcích šroubů je provedena jeho nivelace a potè je bazén ukotven přes výztuhy do základové desky. Po ukotvení se bazén postupně napustí vodou a zasype suchým betonem nebo štěrkem.

Samonosný: Samonosný model s pevným rámem, který zaručuje mimořádnou stabilitu a tuhost konstrukce bez nutnosti zapuštění do země a následného obsypání. Bazén je jednoduše usazen na vodorovnou vynivelovanou základovou desku. Tento model zajišťuje snadnou integraci do jakéhokoli prostředí; je vhodný především na terasy, střechy nebo do svažitého terénu. S tímto typem bazénu je možné naplnit jakékoliv požadavky architektonických projekt.

Materiál:  Nerezová ocel AISI 316L – 1.4404 – brus K400

Tloušťka stěny: 2,5 mm
Tloušťka dna: 2 mm

Maximální vnitřní rozměry

Délka (x): 1000 cm

Šířka (y): 330 cm

Hloubka (z): 134-150 cm